רגעי הכרעה - מצביעים נחמיה רפל
ב 14.1.15 מצביעים לנחמיה רפל, התיישבות. ערכים. נסיון
 שתף    שלח לחבר  
בכ"ג בטבת, 14.1.15 מצביעים נחמיה רפל לבית היהודי
חברים יקרים,
נותרו עוד יומיים לפריימריז ואנחנו עובדים במלוא המרץ. אלו בחירות לא קלות בכלל, 36 מועמדים מתמודדים על מספר מקומות מועט, ואם אתם מאמינים, כמוני, שחשוב להשמיע את קול ההתיישבות העובדת בכנסת, קול הציונות הדתית הקלאסית, אודה לכם אם תתגייסו לסייע לי להבחר. במסע הבחירות אני פוגש תומכים רבים וחש אהדה גדולה מהציבור. אני מבקש מכם, לעזור לי לתרגם את האהדה הזאת להצבעה בקלפי.
חשוב מאוד שגם במפלגות הימין תהיה נציגות להתיישבות העובדת, ובמיוחד בבית היהודי שחרטה על דיגלה את סיסמת תורה ועבודה. מפלגות הימין שלצידנו שכחו את ההתיישבות העובדת, הליכוד ללא מועמד מההתיישבות העובדת במקום ריאלי וגם בישראל ביתנו לא נראה כי ימצא מועמד שכזה. הציונות הדתית תמיד האמינה בשילוב העבודה והתורה, בחיבור של עם, ארץ ואדמה, אמונה שהתגשמה בקיבוצים ובמושבים הדתיים. קשה יהיה להעלות על הדעת מצב שקול ההגשמה הזה ידום בכנסת הבאה.
אני מבקש את קולכם ואת העזרה שלכם, על מנת להבחר לכנסת ולהגשים גם בה את ערכי הציונות הדתית.
איך תוכלו לעזור?
התקשרו ל 03-6072701, הכנסו ל
שתף, או שלחו מייל ל nehemyarappel@gmail.com
תודה על האמון,
שלכם
נחמיה רפל

 
ודעת תומכים
הליך ההצבעה
פתקי ההצבעה
ההצבעה תיעשה בשני פתקים:
1. פתק הצבעה הכולל את רשימת כל המועמדים. צריך יהיה לסמן 7 שמות בדיוק (כל סימון אחר יפסל). לשלושה שמות מסמנים 2 נקודות ולארבעה שמות נקודה 1.
2. פתק ליו"ר הסיעה.
לנוחיותכם בתמונה השמאלית יש דוגמא לפתק ההצבעה.
מיקום הקלפיות
רוצים למצוא את הקלפי הקרובה למקום מגוריכם?
ליחצו על התמונה או על הלינק.

  תומכים
חברים ותומכים רבים מתקשרים, כותבים ושואלים כיצד הם יכולים לסייע. אני מודה מאוד לכל אלו שביקשו להביע את תמיכתם באופן פומבי. בזכות התמיכה והעזרה שלכם אני מאמין שאצליח להכנס למקום גבוה ברשימת הבית היהודי לכנסת ולהצליח לממש את כל הערכים החשובים מאחריהם אני עומד.

נשמח תמיד לתומכים ולעזרה נוספים. אתם מוזמנים לפנות למייל של המטה.


לצפיה ברשימת החותמים על מכתב התמיכה, לחצו על התמונה.
עוד על נחמיה
אודות נחמיה רפל
נחמיה רפל, מזכ"ל הקיבוץ הדתי, איש ההתיישבות העובדת, חבר קבוצת יבנה, איש חינוך ועשייה. שליח ציבור שכל חייו תרומה לקהילה. כיהן כמנהל ביה"ס בקיבוצו, כמפקח כולל במנהל לחינוך התיישבותי וכמנהל גף חטיבות עליונות ומנהל האגף לחינוך על-יסודי במשרד החינוך בירושלים. פעיל חברתי מרכזי בקיבוץ הדתי, בעמותות ובבית היהודי. סא"ל וסמח"ט שריון במיל ,'למד בישיבת מרכז הרב, בעל תואר ראשון בכלכלה ופילוסופיה יהודית ותואר שני בהיסטוריה של עם ישראל.
נשוי ואב לחמש בנות. סב לחמישה נכדים
.
חזון נחמיה רפל
לקריאת החזון של נחמיה רפל, אודות ההתיישבות, החינוך, החקלאות, החברה והרווחה, אתם מוזמנים להכנס ללינק ולקרוא: "הבית היהודי היא מפלגה המושתתת על ערכי התורה והעבודה והשילוב ביניהם. מפלגת האם של "הבית היהודי", המפד"ל, פעלה תמיד על בסיס הערכים הללו ולאורם חינכה את בניה, בבחינת "אם אין תורה – אין קמח, ואם אין קמח – אין תורה". אני מתכוון להביא עמי לרשימת "הבית היהודי" את ערכי התורה והעבודה, ולהציב כיעד מרכזי את הגשמתם..."
נחמיה רפל: "לאחר שנים רבות של עשייה בתחומים שונים, במיוחד בתחום החינוך וההתיישבות, החלטתי לרוץ לכנסת.... הנושאים החשובים לי הם חיזוק זהותה היהודית של מדינת ישראל, חיזוק המרכז, בסיס הבית היהודי במובנו המלא... מורשת הציונות הדתית של תורה ועבודה.  יש לחזק את ההתיישבות העובדת, החקלאות, הקבוצים, המושבים ומדינת ישראל במובן היהודי- דמוקרטי. לבנות את הבית על יסודות איתנים..."
 

 
03-6072701
שתף  לעמוד הפייסבוק
צור קשר

מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט